Önkéntesnap - személyesen

Önkéntesnap - személyesen

Eljött az idő, hogy végre személyesen találkozhattunk a CSP-stábtagokkal és önkéntesjelölteinkkel a május 29-én tartott önkéntesnapon. A kiválasztás után mintegy 30 új taggal bővült már meglévő csapatunk.

Dicsőítéssel indult 2021 első stáb- és önnkéntesnapja, amelyen személyes személyesen találkozhattak a régi és új Csillagpont-önkéntesek.

Május utolsó szombatján az áhítat és dicsőítés után bemutatkozott az idei év két műsorvezetője: Somorjai-Bencze Zsófi és Boross Samu. Samu az egyes munkaágvezetőkkel beszélgetett arról, hogyan áll a szervezés: megtudtuk, hogy hogyan lehet jelentkezni egyéni kiscsoportokba, kik lesznek az idei év húzónevei, és hogy hamarosan elkészül az idei Csillagpont hivatalos dalának, a Szabadságnak videoklipje.

Az ebédszünte után az önkénteskiválasztásra került sor, aminek eredményeképp mintegy 30 új lelkes önkéntes csatlakozott a már meglévő csapathoz. A délutánt kötetlen együttlét zárta.